Hakkımızda

Yüksel Group Şirket 20 adet üretim, depolama ve dağıtım amaçlı dünya standartlarında inşa edilmiş Antalya'nın ilk lojistik merkezidir.Hala Antalya'da birden fazla üretim, depolama ve dağıtım amaçlı lojistik merkezlerinde aktif personelleri ile hızla büyümektedir. Sahip olduğu depolama hacmi, potansiyeli ve dinamizmi ile faaliyet gösterdiği sektörün önemli kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

Sürekli büyümeyi ve gelişmeyi kendisine ilke edinen şirketimiz hizmet alanını daha fazla genişletmek için gerekli yatırımları yaparak gelişmekte. Yüksel Group depolama ve dağıtım konusunda uzmanlaşmış olup aynı zamanda tarımsal faaliyetleri bulunmaktadır.

Tarımsal faaliyetlerine yatırımı 2015 yılında başlamıştır. Eti, Tadelle, Altus, Tekzen, Horoz Lojistik , Deichmann, Clio gibi ulusal ve uluslar arası firmaların depolama ve dağıtım sorumluluklarını almaktadır.Yüksel Group'un mobilya sektörü, gayrimenkul sektöründe de katkısı olmuştur. Yüksel Group müşteri memnuniyeti için eğitimli personel takımı, hijyenik depolama koşulları, modern araçları ve teknolojik alt yapısı ile istenilenden az sürede ve en sağlıklı şekilde dağıtım ve depolama yapmaktadır. İyiyle yetinemiyor olmasıyla çevresel, finansal, sosyal, faydalar sağlayarak müşterilerinin başarılarına hizmet eder.